Praliny tylko dla dorosłych?

Mówi się, że słodycze najlepiej trzymać poza zasięgiem dzieci, aby nie jadło ich za dużo. Są jednak takie, do których w ogóle nie powinno mieć ono dostępu, i nie chodzi tutaj o nadmiar cukru w diecie młodego człowieka. Czekoladki, które mogłyby mieć przypis „tylko dla dorosłych” to między innymi Mon Cheri. Ogranicznikiem, który sprawia, że nie powinni po nie sięgać zbyt młodzi, jest zawarty w ich składzie alkohol. Nie jest on co prawda bardzo mocny, ale jednak lepiej, by dzieci sięgały po przekąski dla siebie.

Wiśnia w rześkim likierze

Zasadniczą częścią tych smakowitości jest znajdująca się w środku wiśnia, otoczona pysznym, płynnym likierem. Całość otacza chrupiąca gorzka czekolada, idealnie komponująca się ze słodyczą wiśni. Smak tych pralin zachwyca wiele osób, gdyż nie ma tu żadnej cierpkości, z jaką kojarzą się nieraz likiery – ten ma bardzo świeży, wręcz orzeźwiający posmak. Bardzo dobrze wyważone zostały cechy zbieżne i kontrasty pomiędzy trzema elementami, tworzącymi ten produkt. Na stronie znajdziecie również podstawowe dane kontaktowe z firmą.

Opakowanie w kolorze owocu

Mon Cheri jest jednym z flagowych przysmaków od Ferrero, producenta tych oraz innych doskonałych pralin. Na półce wyróżniają się one eleganckim, czerwonym opakowaniem, dobrze dobranym do samego smaku zawartych w nim produktów. Produkt w praktycznie niezmiennej formie obecny jest na rynku już od lat, i chociaż producenci wcale nie podejmują działań reklamowych, mających przypominać o jego obecności, to jednak klienci nie zapominają. Wciąż posiadają one swoich wiernych miłośników.